KUMITE (194)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (AA1)
|
- 1. DARIAN BELIĆ - KK "SENSEI" Pazin
|
|
- 2. IAN ŠPELIĆ - SHOTOKAN UMAG
|
|
- 3. IVAN OŽBOLT - KK Grobničan
|
|
- 4. TARIK SALKIĆ - REGENERACIJA
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (AA2)
|
- 1. FRAN HOST - Kastav
|
|
- 2. MATIJA PEREŠKO - Karlovac 1969
|
|
- 3. MATTIA FAVA - GLC FIJLKAM
|
|
- 4. MAXIMILIAN HECK - Karate Shito Ryu Wildon
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (AA3)
|
- 1. LUKA AŠPAN - FINIDA (POREČ)
|
|
- 2. LUKA OŽBOLT - KK Grobničan
|
|
- 3. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH - KRK CROATIA
|
|
- 4. PAULO DELIĆ - KK Grobničan
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (AA4)
|
- 1. RAFAEL LUKANIĆ - KK Grobničan
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (AA5)
|
- 1. EDIN BARJAMOVIĆ - SHOTOKAN UMAG
|
|
- 2. ELMAS BULIĆ - SHOTOKAN UMAG
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (AB1)
|
- 1. ANA KARADŽA - KK Grobničan
|
|
- 2. ANNIKA DAL MISTRO - GLC FIJLKAM
|
|
- 3. SONJA RAJKO - FINIDA (POREČ)
|
|
- 4. SVEVA FRANZOSO - GLC FIJLKAM
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (AB2)
|
- 1. EMMA BERTA BOČKOR - FINIDA (POREČ)
|
|
- 2. NIKA BAF - FINIDA (POREČ)
|
|
- 3. TEA SGARDELLI - LJATIFI - ZAMET
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (AB3)
|
- 1. EMILI BETI - GLOBUS Čakovec
|
|
- 2. JANA ČEBOHIN - OMEGA
|
|
- 3. SARA TADEJ - KOSTRENA
|
|
- 4. ZOE PAŠAGIĆ - FINIDA (POREČ)
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (AB4)
|
- 1. ELENA MAHNE - KK Grobničan
|
|
- 2. IVA SAMOVOJSKA - FINIDA (POREČ)
|
|
- 3. VERONICA MILLIACCIO - GLC FIJLKAM
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (G1)
|
- 1. GABRIJEL BAHUNEK - Pula
|
|
- 2. NIKOLA TOPLIČANEC - GLOBUS Čakovec
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (G2)
|
- 1. DAVID MILINOVICH - OPATIJA
|
|
- 2. DONALD MENDIKOVIĆ - TINJAN
|
|
- 3. IVAN ŠTEFAN - ARENA
|
|
- 4. JOSIP STIPČEVIĆ - "Forum"
|
|
- 5. LUKA BASAR - Karlovac 1969
|
|
- 6. VALENTINO IVANIĆ - Mladost
|
|
- 7. VIGO NADAL BUWEDEN - KRK CROATIA
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (G3)
|
- 1. CHRIS MAZZIOL - GLC FIJLKAM
|
|
- 2. FILIP JURČEVIĆ - OMEGA
|
|
- 3. LUKA RADIĆ - ŠD GORICA
|
|
- 4. PATRIK RAŠIĆ - OMEGA
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (G4)
|
- 1. ANTON HOST - Kastav
|
|
- 2. DAMJAN GAŠPAROTIĆ - Pula
|
|
- 3. KRISTIJAN TOPLIČANEC - GLOBUS Čakovec
|
|
- 4. LEON PENDIĆ - VIKTORIJA
|
|
- 5. LOVRO ŽIVKOVIĆ - KRK CROATIA
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (G5)
|
- 1. BRUNO BRNJAKOVIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 2. FILIPPO PAGAN - GLC FIJLKAM
|
|
- 3. IVAN TIN VUČIĆ - NOVIGRAD
|
|
- 4. LOVRO FARKAŠ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 5. MATEJ DEFAR - TINJAN
|
|
- 6. MATEJ OPLANIĆ - TINJAN
|
|
- 7. NIKO PAVLIĆ - Karlovac 1969
|
|
- 8. NOEL GRŽIN - Kastav
|
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (G6)
|
- 1. ANTONIO STIPANOVIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 2. AUGUSTIN MOŠKUN - Karlovac 1969
|
|
- 3. FRANCESCO TRESTINI - GLC FIJLKAM
|
|
- 4. IVAN MERGL - KRK CROATIA
|
|
- 5. IVANO PAVAČIĆ - KRK CROATIA
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (H1)
|
- 1. DORA SIKAVICA - Pula
|
|
- 2. EMA SGARDELLI - ZAMET
|
|
- 3. MAŠA MAGAJNA - MAWASHI
|
|
- 4. SARA ARSENIĆ - SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
|
|
- 5. SONJA RAJKO - FINIDA (POREČ)
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (H2)
|
- 1. DARIJA ŠNAJDER - Kastav
|
|
- 2. ELENA GRŽIN - Kastav
|
|
- 3. ELIDE BABIĆ - Kastav
|
|
- 4. TIA MAMELEDŽIJA - TAD RIJEKA
|
|
- 5. VIKTORIJA BURŠIĆ - Pula
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (H3)
|
- 1. ADRIANA ROSS - Kastav
|
|
- 2. DARJA ZORIĆ - Kastav
|
|
- 3. EMA ŠTIVIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 4. NELLY DŽANIĆ - Mladost
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (H4)
|
- 1. LAURA LISAC - Delta
|
|
- 2. PAOLA BITUNJAC - Karlovac 1969
|
|
- 3. TIANA ĐAKOVIĆ - MAWASHI
|
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (H5)
|
- 1. ALJA LIKAR - MAWASHI
|
|
- 2. ANA MICULINIĆ - KK Grobničan
|
|
- 3. LARISA MUJAGIĆ - MAWASHI
|
|
- 4. LEJA PIPAN - FINIDA (POREČ)
|
|
- 5. LORA MAGDIĆ - Karlovac 1969
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (K1)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (K2)
|
- 1. ANTONIO MIJACEK - Mladost
|
|
- 2. DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ - Mladost
|
|
- 3. KRISTIJAN TOPLIČANEC - GLOBUS Čakovec
|
|
- 4. NOA BELIĆ - KK "SENSEI" Pazin
|
|
- 5. STIPE PREDOVAN - "Forum"
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (K3)
|
- 1. ALAN LEGOVIĆ - TINJAN
|
|
- 2. KARLO JURČEVIĆ - OMEGA
|
|
- 3. MAKSIM MADŽAR - TAD RIJEKA
|
|
- 4. RICCARDO POLI - GLC FIJLKAM
|
|
- 5. ŽAN PETERNEL - ŠD GORICA
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (K4)
|
- 1. ARIAN PINEZIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 2. DAMIR BARJAMOVIĆ - SHOTOKAN UMAG
|
|
- 3. ROKO TOMAC - Delta
|
|
- 4. VITO MIHALJEVIĆ - OPATIJA
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (K5)
|
- 1. ADRIAN RUŽIĆ - OMEGA
|
|
- 2. ANTUN VUJEVIĆ - Mladost
|
|
- 3. BLAŽ GRIL - POSTOJNA
|
|
- 4. EMANUEL PIŠTAN - NOVIGRAD
|
|
- 5. TEO KEČKEŠ - GLOBUS Čakovec
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (K6)
|
- 1. GABRIEL PALAJSA - Karlovac 1969
|
|
- 2. VIKTOR FAGNJEN - RIJEKA
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (K7)
|
- 1. ANDRIJA PENEZIĆ - OMEGA
|
|
- 2. ANTON BAŽDARIĆ - OPATIJA
|
|
- 3. DINO PEREŠKO - Karlovac 1969
|
|
- 4. FRAN PRPIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 5. KARLO ZORIČIĆ - OPATIJA
|
|
- 6. LUKA BRADARIĆ LISIĆ - OMEGA
|
|
- 7. LUKA JAKŠIĆ - Mladost
|
|
- 8. MARKO MAKSIMOVIĆ - ŠOTOKAN KARATE AKADEMIJA
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (L1)
|
- 1. ADRIANA KEDVEŠ - Mladost
|
|
- 2. ARDITA ČENAJ - Pula
|
|
- 3. EMA SGARDELLI - ZAMET
|
|
- 4. EMA ŠTIVIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 5. ENA KARABAIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 6. TIA MAMELEDŽIJA - TAD RIJEKA
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (L2)
|
- 1. ALESSIA ČEKADA - OPATIJA
|
|
- 2. ALJA LIKAR - MAWASHI
|
|
- 3. KATARINA ŽIVKOVIĆ - TAD RIJEKA
|
|
- 4. LARA ĐAKOVIĆ - MAWASHI
|
|
- 5. LAURA LISAC - Delta
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (L3)
|
- 1. DIJANA STARČEVIĆ - ŠOTOKAN KARATE AKADEMIJA
|
|
- 2. MARINA MATOŠEVIĆ - Delta
|
|
- 3. SARA LIŠINOVIĆ - SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (L4)
|
- 1. CHARMEN SZÜSZ - Karate Shito Ryu Wildon
|
|
- 2. SAMANTA MENDIKOVIĆ - TINJAN
|
|
- 3. TEA OSTOJIĆ - Kastav
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (L5)
|
- 1. IVA MICULINIĆ - KK Grobničan
|
|
- 2. IVA ŠANDAK - TINJAN
|
|
- 3. LORENA STIPANOVIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 4. NATALI BADJUK - Kastav
|
|
- 5. PETRA BILIĆ - ZAMET
|
|
- 6. RACHELE MAZZIOL - GLC FIJLKAM
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (M1)
|
- 1. ANDRO MOŠKUN - Karlovac 1969
|
|
- 2. ANTONIO ŠUTIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 3. GABRIEL BACAK - Karate Shito Ryu Wildon
|
|
- 4. JOSIP ŽUNIĆ - "Forum"
|
|
- 5. KARLO KNEŽEVIĆ - TAD RIJEKA
|
|
- 6. MATEJ BUDIŠČAK - CROATIA
|
|
- 7. MATIJA BUDIĆ - OPATIJA
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (M2)
|
- 1. FRAN PRPIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 2. LUKA ŠKRLJ - KK "SENSEI" Pazin
|
|
- 3. THOMAS STEKO-KATIC - Karate Verein Bruck/Mur
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (M3)
|
- 1. DANIJEL PAMIĆ - KK "SENSEI" Pazin
|
|
- 2. FRAN PETKOVIĆ - SPORTSLIFE
|
|
- 3. GORAN FAZLOVIĆ - Pula
|
|
- 4. TEODOR ZLATKOV - ŠD GORICA
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (M4)
|
- 1. ALJAŽ KACIN - ŠD GORICA
|
|
- 2. ANDREJ ELBL - Pula
|
|
- 3. MARTIN BRTAN - "Forum"
|
|
- 4. TEO OSMIĆ - TINJAN
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (M5)
|
- 1. BOŽO BRADARIĆ LISIĆ - OMEGA
|
|
- 2. MANUEL BAJČIĆ - KRK CROATIA
|
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (P1)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (P2)
|
- 1. ELENA KEČKEŠ - GLOBUS Čakovec
|
|
- 2. GLORIJA OLIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 3. LORENA TOLIĆ - ZAMET
|
|
- 4. LUCIJA MALENICA - ARENA
|
|
- 5. NEDA GAČIĆ - ŠOTOKAN KARATE AKADEMIJA
|
|
- 6. NOEMI FAVARETTO - GLC FIJLKAM
|
|
- 7. PETRA STOJKOVIĆ - Karlovac 1969
|
|
- 8. TEA OSTOJIĆ - Kastav
|
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (P3)
|
- 1. BERNARDA GALJANIĆ - KRK CROATIA
|
|
- 2. KAYA FORCELLINI - GLC FIJLKAM
|
|
- 3. LAURA FUČIK - Delta
|
|
- 4. NATALI BADJUK - Kastav
|
|
- 5. NIKA ČEBOHIN - OMEGA
|
Kumite - Juniori -55 (R1)
Kumite - Juniori -61 (R2)
|
- 1. ALBERTO ROTA - GLC FIJLKAM
|
|
- 2. DANIJEL PAMIĆ - KK "SENSEI" Pazin
|
|
- 3. FRAN PETKOVIĆ - SPORTSLIFE
|
Kumite - Juniori -68 (R3)
|
- 1. ALEN HOVAN - Delta
|
|
- 2. BELMIN KADRIĆ - FINIDA (POREČ)
|
|
- 3. JOSIP ROGALO - Pula
|
|
- 4. KRISTIJAN KNEŽEVIĆ - Pula
|
Kumite - Juniori -76 (R4)
Kumite - Juniori +76 (R5)
Kumite - Juniorke -48 (T1)
Kumite - Juniorke -53 (T2)
Kumite - Juniorke -59 (T3)
|
- 1. LAURA FUČIK - Delta
|
|
- 2. NEJLA KOVAČEVIĆ - ŠOTOKAN KARATE AKADEMIJA
|
|
- 3. NIKOLINA KOVAČEVIĆ - ŠOTOKAN KARATE AKADEMIJA
|
Kumite - Juniorke +59 (T4)
|
- 1. DORA KARADŽA - KK Grobničan
|
|
- 2. NIKA ČEBOHIN - OMEGA
|
Kumite - U 21 (muški) -60 (O1)
Kumite - U 21 (muški) -67 (O2)
Kumite - U 21 (muški) -75 (O3)
|
- 1. ARON ŠAHINI - ZAMET
|
|
- 2. NEJC BERTONCELJ - MAWASHI
|
|
- 3. PATRIK RADOVAN - TINJAN
|
Kumite - U 21 (muški) -84 (O4)
Kumite - U 21 (muški) +84 (O5)
Kumite - Seniori 18+ g.-OPEN (V1)
|
- 1. BERNARD BALUNOVIĆ - Pula
|
|
- 2. MATIJA VINTER - Mladost
|
|
- 3. ROMAIN DEBATTY - KLM DEBATTY (BELGIUM)
|
|
- 4. ŽAN MARKOVIĆ - DBV PIRAN
|
Kumite - Veterani 35+ g.-OPEN (X1)
|
- 1. GIANFRANCO GALANTE - A.S.D. KARATE DO NOVENTA
|
|
- 2. GORAN MATOŠEVIĆ - TINJAN
|
|
- 3. ROBERT FATORIĆ - FINIDA (POREČ)
|
Kumite - U 21 (ženski) -50 (J1)
Kumite - U 21 (ženski) -55 (J2)
Kumite - U 21 (ženski) -61 (J3)
Kumite - U 21 (ženski) -68 (J4)
Kumite - U 21 (ženski) +68 (J5)
Kumite - Seniorke 18+ g.-OPEN (Z1)
|
- 1. DANKA ZORIĆ - OPATIJA
|
|
- 2. LJILJANA PENDIĆ - VIKTORIJA
|
|
- 3. LUCIJA ŠIPURA - Pula
|
|
- 4. PETRA SVETIĆ - ZAMET
|
|
- 5. TJAŠA BERTONCELJ - MAWASHI
|
KATA (188)
Kata - Cicibani (6 g.) (AC1)
|
- 1. DAVID PIJETLOVIC - Karate Shito Ryu Wildon
|
|
- 2. GABRIEL CHERIN - FINIDA (POREČ)
|
|
- 3. LUKA RAJKO - FINIDA (POREČ)
|
|
- 4. MASSIMO ŽIKOVIĆ - KK Vrsar
|
|
- 5. MATIJA HUDAK - AMFORA
|
|
- 6. ROKO GROŠETA - ISTRA
|
Kata - Cicibani (7 g.) (AC3)
|
- 1. DANIL FROLOV - AMFORA
|
|
- 2. DUJE BOŠNJAK - FINIDA (POREČ)
|
|
- 3. IVAN MACUKA - TINJAN
|
|
- 4. IVAN LIVIO GUERIN - KK "SENSEI" Pazin
|
|
- 5. NIKOLAS DABIĆ - AMFORA
|
Kata - Mlađi učenici (7, 8 KYU) (AN1)
|
- 1. BORNA BOŠNJAK - FINIDA (POREČ)
|
|
- 2. ELMAS BULIĆ - SHOTOKAN UMAG
|
|
- 3. FILIP BERBER - SHOTOKAN UMAG
|
|
- 4. JOSIP ĐURIĆ VADINJOF - TINJAN
|
|
- 5. LUKA AŠPAN - FINIDA (POREČ)
|
|
- 6. MAK MUSLIMOVIĆ - AMFORA
|
|
- 7. MATIJA KARAIBRAHIMOVIĆ - AMFORA
|
|
- 8. MIRZA HANIĆ - FINIDA (POREČ)
|
|
- 9. TEO JURMAN - AMFORA
|
|
- 10. TONI GRBAC - SHOTOKAN UMAG
|
Kata - Mlađi učenici (A1)
|
- 1. ELIAS STOISSER - Karate Shito Ryu Wildon
|
|
- 2. FILIP ČOLAK - OMEGA
|
|
- 3. FILIP MARKOVIĆ - AMFORA
|
|
- 4. IAN ŠPELIĆ - SHOTOKAN UMAG
|
|
- 5. IVAN FILIPOVIĆ - AMFORA
|
|
- 6. IVAN JURCAN - AMFORA
|
|
- 7. JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ - NOVIGRAD
|
|
- 8. LEON DŽAFIĆ - AMFORA
|
|
- 9. LUKA HUDAK - AMFORA
|
|
- 10. LUKAS MEIßL - Karate Shito Ryu Wildon
|
|
- 11. NIJAN ABRAM - SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
|
|
- 12. TARIK SALKIĆ - REGENERACIJA
|
Kata - Učenici (6, 7. i 8. KYU) (BN1)
|
- 1. IVAN TIN VUČIĆ - NOVIGRAD
|
|
- 2. MATEO MAKOVAC - SHOTOKAN UMAG
|
|
- 3. MAXIMILIAN HECK - Karate Shito Ryu Wildon
|
|
- 4. PATRIK RAŠIĆ - OMEGA
|
Kata - Učenici (B1)
|
- 1. BASTIAN HANDL - Karate Shito Ryu Wildon
|
|
- 2. DAVID STOJAK - AMFORA
|
|
- 3. ERIK ŠOPER - OMEGA
|
|
- 4. FILIP JURČEVIĆ - OMEGA
|
|
- 5. FLORIAN EBNER - Karate Shito Ryu Wildon
|
|
- 6. GABRIJEL LOVRINČEVIĆ - NOVIGRAD
|
|
- 7. IVAN MIKULIĆ - AMFORA
|
|
- 8. NIKOLA PARLOV - OMEGA
|
|
- 9. TARIK SALKIĆ - REGENERACIJA
|
Kata - Mlađi kadeti (C1)
|
- 1. DAMIR BARJAMOVIĆ - SHOTOKAN UMAG
|
|
- 2. DORIAN FAFANĐEL - RAB-ENPI
|
|
- 3. EMANUEL PIŠTAN - NOVIGRAD
|
|
- 4. KRISTIJAN KLEMENČIČ - GRadgona
|
|
- 5. MARKO ROZANKOVIC - Karate Shito Ryu Wildon
|
|
- 6. NEJC STERNIŠA - GRadgona
|
|
- 7. NICHOLAS BIASIOLO - A.S.D. KARATE DO NOVENTA
|
|
- 8. TAJ CIGULA KAUČIČ - GRadgona
|
|
- 9. TARIK AHAČIĆ - POSTOJNA
|
Kata - Kadeti (D1)
|
- 1. DAMIR BARJAMOVIĆ - SHOTOKAN UMAG
|
|
- 2. DAVID SCHEER - Karate Shito Ryu Wildon
|
|
- 3. GABRIEL BACAK - Karate Shito Ryu Wildon
|
|
- 4. KRISTIJAN KLEMENČIČ - GRadgona
|
|
- 5. NEJC STERNIŠA - GRadgona
|
|
- 6. NICHOLAS BIASIOLO - A.S.D. KARATE DO NOVENTA
|
|
- 7. SEBASTJAN KAUZAR - VELENJE
|
|
- 8. TEO OSMIĆ - TINJAN
|
Kata - Juniori (E1)
|
- 1. GABRIEL BACAK - Karate Shito Ryu Wildon
|
|
- 2. MORENO EMANUELLE PINTER - NOVIGRAD
|
|
- 3. NIKOLA SOLOMUN - FINIDA (POREČ)
|
|
- 4. TONI SEKIĆ - OMEGA
|
Kata - Seniori (F1)
|
- 1. ALJAŽ KLANEČEK - Emona
|
|
- 2. MICHAEL KOMPEK - Zen Tai Ryu Hak St. Poelten
|
|
- 3. MORENO EMANUELLE PINTER - NOVIGRAD
|
|
- 4. NIKOLA SOLOMUN - FINIDA (POREČ)
|
|
- 5. STANOJE TRAKILOVIĆ - FINIDA (POREČ)
|
|
- 6. TOBIA CARIOLATO - A.S.D. KARATE DO NOVENTA
|
Kata - Veterani (F3)
|
- 1. AMIR REŠIDOVIĆ - FINIDA (POREČ)
|
|
- 2. ANDREA BIASIOLO - A.S.D. KARATE DO NOVENTA
|
|
- 3. DAVOR RUPENOVIC - KK Vrsar
|
|
- 4. IGOR SEMOLIČ - Emona
|
|
- 5. JOSIP LEUTAR - ISTRA
|
|
- 6. MARKO PALIAGA - FINIDA (POREČ)
|
|
- 7. WALTER BATTISTON - A.S.D. KARATE DO NOVENTA
|
Kata - Cicibanke (6 g.) (AC2)
|
- 1. DILA HASIPI - FINIDA (POREČ)
|
|
- 2. EMILI JURCAN - FINIDA (POREČ)
|
|
- 3. LARA HAMZIĆ - SHOTOKAN UMAG
|
|
- 4. MARIJA ŠIMUNOVIĆ - FINIDA (POREČ)
|
|
- 5. PETRA ZOTIĆ - SHOTOKAN UMAG
|
|
- 6. TALIJA ČOLAK - OMEGA
|
|
- 7. TEA GRBAC - SHOTOKAN UMAG
|
Kata - Cicibanke (7 g.) (AC4)
|
- 1. GLORIA HECK - Karate Shito Ryu Wildon
|
|
- 2. JANA REDŽIĆ - OPATIJA
|
|
- 3. LANA BERBER - SHOTOKAN UMAG
|
|
- 4. LANA ROGOVIĆ - OPATIJA
|
|
- 5. LARA USAINOVIĆ - AMFORA
|
|
- 6. LUCIJA MIKULIĆ - AMFORA
|
|
- 7. NAYANA RADOVIK - AMFORA
|
|
- 8. NIKA NAIMAREVIĆ - AMFORA
|
|
- 9. NOA MACINIĆ - FINIDA (POREČ)
|
|
- 10. SOFIJA SALVADORI - AMFORA
|
|
- 11. UNA MUSLIMOVIĆ - AMFORA
|
Kata - Mlađe učenice (7, 8. i 9. KYU) (AN2)
|
- 1. EMA PAVLIĆ - SHOTOKAN UMAG
|
|
- 2. GLORIA HECK - Karate Shito Ryu Wildon
|
|
- 3. LARA-JOY ENZINGER - Karate Shito Ryu Wildon
|
|
- 4. NIKA BAF - FINIDA (POREČ)
|
|
- 5. TEA SGARDELLI - LJATIFI - ZAMET
|
|
- 6. ZOE PAŠAGIĆ - FINIDA (POREČ)
|
Kata - Mlađe učenice (A2)
|
- 1. ELMA LIŠINOVIĆ - SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
|
|
- 2. EMMA BERTA BOČKOR - FINIDA (POREČ)
|
|
- 3. ENNA ŠESTAN - AMFORA
|
|
- 4. GLORIJA STOJANOVIĆ - SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
|
|
- 5. IVA SAMOVOJSKA - FINIDA (POREČ)
|
|
- 6. JANA ČEBOHIN - OMEGA
|
|
- 7. SELINA SCHRANZ - Karate Shito Ryu Wildon
|
|
- 8. SONJA RAJKO - FINIDA (POREČ)
|
|
- 9. UNA KARAIBRAHIMOVIĆ - AMFORA
|
Kata - Učenice (6, 7. i 8. KYU) (BN2)
|
- 1. ENA GROZDIĆ - OPATIJA
|
|
- 2. KATJA KNEŽEVIĆ - OPATIJA
|
|
- 3. LANA RAŠIĆ - OMEGA
|
|
- 4. LARA SCHEER - Karate Shito Ryu Wildon
|
|
- 5. MARIJA LAZIĆ - KK OLIMPIJA
|
Kata - Učenice (B2)
|
- 1. ANDREA SLADIĆ - AMFORA
|
|
- 2. ELA BRKLJAČA - Delta
|
|
- 3. EMMA BERTA BOČKOR - FINIDA (POREČ)
|
|
- 4. FLAVIA PALIAGA - FINIDA (POREČ)
|
|
- 5. IVA SAMOVOJSKA - FINIDA (POREČ)
|
|
- 6. KATHRIN MEIER - Karate Shito Ryu Wildon
|
|
- 7. KLARA BRAJA - OMEGA
|
|
- 8. KLARA PAVLOVIĆ - AMFORA
|
|
- 9. LARA-JOY ENZINGER - Karate Shito Ryu Wildon
|
|
- 10. MAŠA MAGAJNA - MAWASHI
|
|
- 11. MIA POPOVIĆ - NOVIGRAD
|
|
- 12. PATRICIJA CENTRIH - TIGER SLOVENIJA
|
|
- 13. SARA ARSENIĆ - SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
|
|
- 14. SONJA RAJKO - FINIDA (POREČ)
|
Kata - Mlađekadetkinje (C2)
|
- 1. ALEKSANDRA CENTRIH - TIGER SLOVENIJA
|
|
- 2. ANA KATARINA TRAVAŠ - RAB-ENPI
|
|
- 3. CHARMEN SZÜSZ - Karate Shito Ryu Wildon
|
|
- 4. ELENA STUPARICH - A.S.D. KARATE DO NOVENTA
|
|
- 5. FLAVIA PALIAGA - FINIDA (POREČ)
|
|
- 6. KLARA BRAJA - OMEGA
|
|
- 7. MARINA MATOŠEVIĆ - Delta
|
|
- 8. NADINE NEUMEISTER - Karate Shito Ryu Wildon
|
|
- 9. PAULA JUG - OMEGA
|
|
- 10. SARA LIŠINOVIĆ - SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
|
|
- 11. TIJANA MARKOVIĆ - KK OLIMPIJA
|
|
- 12. VANJA BOŽIĆ - NOVIGRAD
|
Kata - Kadetkinje (D2)
|
- 1. ANA KATARINA TRAVAŠ - RAB-ENPI
|
|
- 2. ANASTASIJA MRŠIĆ - ŠOTOKAN KARATE AKADEMIJA
|
|
- 3. COSTANZA FIONOTTI - A.S.D. KARATE DO NOVENTA
|
|
- 4. DOMITILLA DI BELLA - A.S.D. KARATE DO NOVENTA
|
|
- 5. DOROTEA PRVONOŽEC - OMEGA
|
|
- 6. MICHELLE ROZANKOVIC - Karate Shito Ryu Wildon
|
|
- 7. NADINE KRÄMER - Zen Tai Ryu Hak St. Poelten
|
|
- 8. NADINE NEUMEISTER - Karate Shito Ryu Wildon
|
|
- 9. PAOLA VALENTA - NOVIGRAD
|
|
- 10. PAULA JUG - OMEGA
|
|
- 11. PIA CESAR - VELENJE
|
|
- 12. SARA BRMBOTA - RAB-ENPI
|
|
- 13. VERENA KÖFINGER - Zen Tai Ryu Hak St. Poelten
|
Kata - Juniorke (E2)
|
- 1. ANNA EBERRINI - A.S.D. KARATE DO NOVENTA
|
|
- 2. IVONA LAČEVIĆ - TIGER SLOVENIJA
|
|
- 3. KATHARINA HIERSCHE - Zen Tai Ryu Hak St. Poelten
|
|
- 4. MICHELLE ROZANKOVIC - Karate Shito Ryu Wildon
|
|
- 5. NUŠA PREBIL - KK OLIMPIJA
|
Kata - Seniorke (F2)
|
- 1. GIULIA BOLOGNESE - A.S.D. KARATE DO NOVENTA
|
|
- 2. KATHARINA HIERSCHE - Zen Tai Ryu Hak St. Poelten
|
|
- 3. NOEMI LIXANDROIU - Zen Tai Ryu Hak St. Poelten
|
|
- 4. SANJA IVANČEVIĆ - FINIDA (POREČ)
|
|
- 5. VALERIJA GMAJNIČKI - OMEGA
|
|
- 6. VEDRANA STERMASI - OMEGA
|
Kata - Veteranke (F4)
|
- 1. IRENA OMEJEC - KK OLIMPIJA
|
|
- 2. TANJA PENDIĆ - VIKTORIJA
|
|
- 3. URSULA MARIA PAMIĆ - KK "SENSEI" Pazin
|
Kata - Mlađi učenici tim (AE1)
|
- 1. ML.UČENICI (1) EKIPNO - AMFORA
|
|
- 2. ML.UČENICI (2) EKIPNO - AMFORA
|
|
- 3. MLAĐI UČENICI EKIPNO (1) - FINIDA (POREČ)
|
|
- 4. SHOTOKAN UČENICE - SHOTOKAN UMAG
|
Kata - Učenici tim (BE1)
|
- 1. OMEGA KATA TIM - OMEGA
|
|
- 2. UČENICI EKIPNO (1) - FINIDA (POREČ)
|
Kata - Veterani tim (FE1)
|
- 1. POLET KATA TEAM VETERANI - Polet
|
|
- 2. VETERANI EKIPNO - FINIDA (POREČ)
|
Kata - Mlađe učenice tim (AE2)
|
- 1. MK. UCENICE EKIPNO - Karate Shito Ryu Wildon
|
|
- 2. ML.UČENICE (1) EKIPNO - AMFORA
|
|
- 3. ML.UČENICE (2) EKIPNO - AMFORA
|
|
- 4. MLAĐE UČENICE EKIPNO (1) - FINIDA (POREČ)
|
|
- 5. MLAĐE UČENICE EKIPNO (2) - FINIDA (POREČ)
|
|
- 6. SHOTOKAN ML.UČENICE - SHOTOKAN UMAG
|
Kata - Učenice tim (BE2)
|
- 1. UČENICE EKIPNO (1) - FINIDA (POREČ)
|
|
- 2. UČENICE EKIPNO (2) - FINIDA (POREČ)
|
Kata - Veteranke tim (FE2)
|
- 1. VETERANKE EKIPNO (1) - FINIDA (POREČ)
|
Kata - Osobe u inv. kolicima (muški) (DCM1)
Kata - Osobe s ment. porem (muški) (DCM2)
Kata - Slabovidni i slijepi (muški) (DCM3)
Kata - Osobe u inv. kolicima (žene) (DCF1)
Kata - Osobe s ment. porem (žene) (DCF2)
Kata - Slabovidni i slijepi (žene) (DCF3)
|
|