Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (AA1)
1. DARIAN BELIĆ, KK "SENSEI" Pazin |
2. IVAN OŽBOLT, KK Grobničan |
3. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA |
3. IAN ŠPELIĆ, SHOTOKAN UMAG |
|
|
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (AA2)
1. FRAN HOST, Kastav |
2. MAXIMILIAN HECK, Karate Shito Ryu Wildon |
3. MATTIA FAVA, GLC FIJLKAM |
3. MATIJA PEREŠKO, Karlovac 1969 |
|
|
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (AA3)
1. LUKA OŽBOLT, KK Grobničan |
2. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA |
3. LUKA AŠPAN, FINIDA (POREČ) |
3. PAULO DELIĆ, KK Grobničan |
|
|
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (AA5)
1. ELMAS BULIĆ, SHOTOKAN UMAG |
2. EDIN BARJAMOVIĆ, SHOTOKAN UMAG |
|
|
|
| |
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (AB1)
1. SONJA RAJKO, FINIDA (POREČ) |
2. ANA KARADŽA, KK Grobničan |
3. SVEVA FRANZOSO, GLC FIJLKAM |
3. ANNIKA DAL MISTRO, GLC FIJLKAM |
|
|
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (AB2)
1. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET |
2. EMMA BERTA BOČKOR, FINIDA (POREČ) |
3. NIKA BAF, FINIDA (POREČ) |
|
|
|
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (AB3)
1. EMILI BETI, GLOBUS Čakovec |
2. JANA ČEBOHIN, OMEGA |
3. ZOE PAŠAGIĆ, FINIDA (POREČ) |
3. SARA TADEJ, KOSTRENA |
|
|
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (AB4)
1. ELENA MAHNE, KK Grobničan |
2. IVA SAMOVOJSKA, FINIDA (POREČ) |
3. VERONICA MILLIACCIO, GLC FIJLKAM |
|
|
| |
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (G1)
1. NIKOLA TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec |
2. GABRIJEL BAHUNEK, Pula |
|
|
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (G2)
1. VALENTINO IVANIĆ, Mladost |
2. DONALD MENDIKOVIĆ, TINJAN |
3. VIGO NADAL BUWEDEN, KRK CROATIA |
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA |
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (G3)
1. LUKA RADIĆ, ŠD GORICA |
2. CHRIS MAZZIOL, GLC FIJLKAM |
3. PATRIK RAŠIĆ, OMEGA |
3. FILIP JURČEVIĆ, OMEGA |
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (G4)
1. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec |
2. LEON PENDIĆ, VIKTORIJA |
3. ANTON HOST, Kastav |
3. LOVRO ŽIVKOVIĆ, KRK CROATIA |
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (G5)
1. MATEJ OPLANIĆ, TINJAN |
2. NIKO PAVLIĆ, Karlovac 1969 |
3. FILIPPO PAGAN, GLC FIJLKAM |
3. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec |
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (G6)
1. AUGUSTIN MOŠKUN, Karlovac 1969 |
2. ANTONIO STIPANOVIĆ, KRK CROATIA |
3. IVANO PAVAČIĆ, KRK CROATIA |
3. FRANCESCO TRESTINI, GLC FIJLKAM |
|
| |
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (H1)
1. EMA SGARDELLI, ZAMET |
2. SONJA RAJKO, FINIDA (POREČ) |
3. SARA ARSENIĆ, SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA |
3. MAŠA MAGAJNA, MAWASHI |
|
|
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (H2)
1. ELIDE BABIĆ, Kastav |
2. DARIJA ŠNAJDER, Kastav |
3. VIKTORIJA BURŠIĆ, Pula |
3. TIA MAMELEDŽIJA, TAD RIJEKA |
|
|
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (H3)
1. ADRIANA ROSS, Kastav |
2. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE |
3. NELLY DŽANIĆ, Mladost |
3. DARJA ZORIĆ, Kastav |
|
|
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (H4)
1. LAURA LISAC, Delta |
2. TIANA ĐAKOVIĆ, MAWASHI |
3. PAOLA BITUNJAC, Karlovac 1969 |
|
|
|
|
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (H5)
1. LARISA MUJAGIĆ, MAWASHI |
2. ALJA LIKAR, MAWASHI |
3. LORA MAGDIĆ, Karlovac 1969 |
3. ANA MICULINIĆ, KK Grobničan |
|
| | | |
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (K2)
1. STIPE PREDOVAN, "Forum" |
2. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec |
3. NOA BELIĆ, KK "SENSEI" Pazin |
3. DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ, Mladost |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (K3)
1. MAKSIM MADŽAR, TAD RIJEKA |
2. KARLO JURČEVIĆ, OMEGA |
3. ŽAN PETERNEL, ŠD GORICA |
3. RICCARDO POLI, GLC FIJLKAM |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (K4)
1. ROKO TOMAC, Delta |
2. VITO MIHALJEVIĆ, OPATIJA |
3. DAMIR BARJAMOVIĆ, SHOTOKAN UMAG |
3. ARIAN PINEZIĆ, KRK CROATIA |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (K5)
1. ANTUN VUJEVIĆ, Mladost |
2. ADRIAN RUŽIĆ, OMEGA |
3. TEO KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec |
3. BLAŽ GRIL, POSTOJNA |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (K6)
1. VIKTOR FAGNJEN, RIJEKA |
2. GABRIEL PALAJSA, Karlovac 1969 |
|
|
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (K7)
1. LUKA JAKŠIĆ, Mladost |
2. LUKA BRADARIĆ LISIĆ, OMEGA |
3. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE |
3. DINO PEREŠKO, Karlovac 1969 |
|
| |
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (L1)
1. TIA MAMELEDŽIJA, TAD RIJEKA |
2. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE |
3. EMA SGARDELLI, ZAMET |
3. ENA KARABAIĆ, KRK CROATIA |
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (L2)
1. LAURA LISAC, Delta |
2. KATARINA ŽIVKOVIĆ, TAD RIJEKA |
3. ALJA LIKAR, MAWASHI |
3. ALESSIA ČEKADA, OPATIJA |
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (L3)
1. SARA LIŠINOVIĆ, SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA |
2. MARINA MATOŠEVIĆ, Delta |
3. DIJANA STARČEVIĆ, ŠOTOKAN KARATE AKADEMIJA |
|
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (L4)
1. TEA OSTOJIĆ, Kastav |
2. SAMANTA MENDIKOVIĆ, TINJAN |
3. CHARMEN SZÜSZ, Karate Shito Ryu Wildon |
|
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (L5)
1. NATALI BADJUK, Kastav |
2. RACHELE MAZZIOL, GLC FIJLKAM |
3. IVA ŠANDAK, TINJAN |
3. PETRA BILIĆ, ZAMET |
|
| | | |
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (M1)
1. ANDRO MOŠKUN, Karlovac 1969 |
2. MATIJA BUDIĆ, OPATIJA |
3. ANTONIO ŠUTIĆ, KRK CROATIA |
3. MATEJ BUDIŠČAK, CROATIA |
|
|
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (M2)
1. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE |
2. LUKA ŠKRLJ, KK "SENSEI" Pazin |
3. THOMAS STEKO-KATIC, Karate Verein Bruck/Mur |
|
|
|
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (M3)
1. TEODOR ZLATKOV, ŠD GORICA |
2. GORAN FAZLOVIĆ, Pula |
3. DANIJEL PAMIĆ, KK "SENSEI" Pazin |
3. FRAN PETKOVIĆ, SPORTSLIFE |
|
|
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (M4)
1. ALJAŽ KACIN, ŠD GORICA |
2. TEO OSMIĆ, TINJAN |
3. ANDREJ ELBL, Pula |
3. MARTIN BRTAN, "Forum" |
|
|
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (M5)
1. MANUEL BAJČIĆ, KRK CROATIA |
2. BOŽO BRADARIĆ LISIĆ, OMEGA |
|
|
|
| | | |
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (P2)
1. GLORIJA OLIĆ, KRK CROATIA |
2. TEA OSTOJIĆ, Kastav |
3. LORENA TOLIĆ, ZAMET |
3. ELENA KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec |
|
|
|
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (P3)
1. NATALI BADJUK, Kastav |
2. LAURA FUČIK, Delta |
3. BERNARDA GALJANIĆ, KRK CROATIA |
3. NIKA ČEBOHIN, OMEGA |
|
| |
Kumite - Juniori -61 (R2)
1. FRAN PETKOVIĆ, SPORTSLIFE |
2. DANIJEL PAMIĆ, KK "SENSEI" Pazin |
3. ALBERTO ROTA, GLC FIJLKAM |
|
|
|
|
Kumite - Juniori -68 (R3)
1. ALEN HOVAN, Delta |
2. KRISTIJAN KNEŽEVIĆ, Pula |
3. JOSIP ROGALO, Pula |
3. BELMIN KADRIĆ, FINIDA (POREČ) |
|
| |
Kumite - Juniorke -59 (T3)
1. LAURA FUČIK, Delta |
2. NIKOLINA KOVAČEVIĆ, ŠOTOKAN KARATE AKADEMIJA |
3. NEJLA KOVAČEVIĆ, ŠOTOKAN KARATE AKADEMIJA |
|
|
|
|
Kumite - Juniorke +59 (T4)
1. NIKA ČEBOHIN, OMEGA |
2. DORA KARADŽA, KK Grobničan |
|
|
|
| |
KUMITE-Ml. seniori (U21)
Kumite - U 21 (muški) -75 (O3)
1. NEJC BERTONCELJ, MAWASHI |
2. PATRIK RADOVAN, TINJAN |
3. ARON ŠAHINI, ZAMET |
|
|
| | | |
Kumite - Seniori 18+ g.-OPEN (V1)
1. MATIJA VINTER, Mladost |
2. BERNARD BALUNOVIĆ, Pula |
3. ŽAN MARKOVIĆ, DBV PIRAN |
3. ROMAIN DEBATTY, KLM DEBATTY (BELGIUM) |
|
| | | |
Kumite - Veterani 35+ g.-OPEN (X1)
1. GORAN MATOŠEVIĆ, TINJAN |
2. GIANFRANCO GALANTE, A.S.D. KARATE DO NOVENTA |
3. ROBERT FATORIĆ, FINIDA (POREČ) |
|
|
| | | |
Kumite - Seniorke 18+ g.-OPEN (Z1)
1. LJILJANA PENDIĆ, VIKTORIJA |
2. DANKA ZORIĆ, OPATIJA |
3. PETRA SVETIĆ, ZAMET |
3. LUCIJA ŠIPURA, Pula |
|
| | | |