Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18. Karate Darfest
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadeti (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KATA-Cicibani (U8)
KATA-Cicibanke (U8)
KATA-Mlađi učenici (U10)
KATA-Mlađe učenice (U10)
KATA-Učenici (U12)
KATA-Učenice (U12)
KATA-Mlađi kadeti (U14)
KATA-Mlađe kadetkinje (U14)
KATA-Kadeti (U16)
KATA-Kadetkinje (U16)
KATA-Juniori (U18)
KATA-Juniorke (U18)
KATA-Mlađi seniori (U21)
KATA-Mlađe seniorke (U21)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Ml. kadeti (U14) -36
Kumite - Ml. kadeti (U14) -41
Kumite - Ml. kadeti (U14) -45
Kumite - Ml. kadeti (U14) -48
Kumite - Ml. kadeti (U14) -52
Kumite - Ml. kadeti (U14) -57
Kumite - Ml. kadeti (U14) +57
Kumite - Ml. kadeti (U14) -36
165
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
165
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
261
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
691
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
441
0
MAX BREZOVAR (SKBU)
261
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
165
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
667
LOVRO MASLOV (ZKS)
181
TONI VUKIĆ (MAXIVK)
331
FILIP MABIĆ (ZKS)
244
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
140
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
691
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
261
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
165
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
667
0
LOVRO MASLOV (ZKS)
181
0
TONI VUKIĆ (MAXIVK)
331
0
FILIP MABIĆ (ZKS)
244
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
140
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
261
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
667
0
LOVRO MASLOV (ZKS)
331
0
FILIP MABIĆ (ZKS)
140
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
667
0
LOVRO MASLOV (ZKS)
140
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
244
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
331
0
FILIP MABIĆ (ZKS)
244
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
Medalists
1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA
2. LOVRO MASLOV, Zagrebački karate savez
3. MATIJA VOLENIK, STIJENA
3. FILIP MABIĆ, Zagrebački karate savez