Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
27. Sisak Kup 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (U1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (U2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (U3)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (U4)
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (U5)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (U6)
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (U1)
104
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
104
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
209
0
LUKA REPAR (JASTREB)
67
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
171
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (CBSPULA)
46
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
104
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
67
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
171
0
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (CBSPULA)
46
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
67
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
46
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
171
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (CBSPULA)
Osvajači medalja
1. BORNA KUJUNDŽIĆ, Slavonski Brod
2. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ
3. DOMAGOJ JAGAR, Mladost
3. GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI, CBS PULA
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (U2)
155
0
MARTIN CIGLAR (STUDNT)
203
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
30
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
205
0
EMIL TUTEK (JASTREB)
203
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
205
0
EMIL TUTEK (JASTREB)
Osvajači medalja
1. ANDREJ POZDERAC, JASTREB
2. EMIL TUTEK, JASTREB
3. MARTIN CIGLAR, STUDENT
3. PATRIK VUČKOVIĆ, LEPOGLAVA
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (U3)
80
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
125
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
Osvajači medalja
1. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
2. NIKOLA LJUTIĆ, SPORTSLIFE
3. ----
3. ----
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (U4)
154
0
JURAJ CIGLAR (STUDNT)
47
0
MARKO TOMLJENOVIĆ (0354451)
108
0
JAN MLINAC (STIJENA)
88
0
KARLO KLARIĆ (KTC KŽ)
47
0
MARKO TOMLJENOVIĆ (0354451)
108
0
JAN MLINAC (STIJENA)
Osvajači medalja
1. MARKO TOMLJENOVIĆ, Slavonski Brod
2. JAN MLINAC, STIJENA
3. JURAJ CIGLAR, STUDENT
3. KARLO KLARIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (U5)
181
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
106
0
MATEJ SUHINA (KGB)
105
FRANKO VALENTIĆ (KGB)
181
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
105
0
FRANKO VALENTIĆ (KGB)
Osvajači medalja
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. FRANKO VALENTIĆ, Mladost
3. MATEJ SUHINA, Mladost
3. ----
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (U6)
186
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
19
0
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
180
0
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
81
0
KARLO BJELOVUK (BSHDOZG)
186
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
180
0
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
Osvajači medalja
1. BRUNO PAŠA, Kondura Sisak
2. LUKA PAJNIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
3. TARIK MAJDANČIĆ, KK SISAK
3. KARLO BJELOVUK, BUSHIDO