Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
27. Sisak Kup 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (U1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (U2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (U3)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (U4)
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (U5)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (U6)
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (U1)
104
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
104
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
209
0
LUKA REPAR (JASTREB)
67
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
171
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (CBSPULA)
46
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
104
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
67
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
171
0
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (CBSPULA)
46
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
67
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
46
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
171
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (CBSPULA)
Medalists
1. BORNA KUJUNDŽIĆ, Slavonski Brod
2. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ
3. DOMAGOJ JAGAR, Mladost
3. GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI, CBS PULA
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (U2)
155
0
MARTIN CIGLAR (STUDNT)
203
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
30
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
205
0
EMIL TUTEK (JASTREB)
203
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
205
0
EMIL TUTEK (JASTREB)
Medalists
1. ANDREJ POZDERAC, JASTREB
2. EMIL TUTEK, JASTREB
3. MARTIN CIGLAR, STUDENT
3. PATRIK VUČKOVIĆ, LEPOGLAVA
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (U3)
80
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
125
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
Medalists
1. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
2. NIKOLA LJUTIĆ, SPORTSLIFE
3. ----
3. ----
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (U4)
154
0
JURAJ CIGLAR (STUDNT)
47
0
MARKO TOMLJENOVIĆ (0354451)
108
0
JAN MLINAC (STIJENA)
88
0
KARLO KLARIĆ (KTC KŽ)
47
0
MARKO TOMLJENOVIĆ (0354451)
108
0
JAN MLINAC (STIJENA)
Medalists
1. MARKO TOMLJENOVIĆ, Slavonski Brod
2. JAN MLINAC, STIJENA
3. JURAJ CIGLAR, STUDENT
3. KARLO KLARIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (U5)
181
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
106
0
MATEJ SUHINA (KGB)
105
FRANKO VALENTIĆ (KGB)
181
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
105
0
FRANKO VALENTIĆ (KGB)
Medalists
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. FRANKO VALENTIĆ, Mladost
3. MATEJ SUHINA, Mladost
3. ----
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (U6)
186
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
19
0
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
180
0
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
81
0
KARLO BJELOVUK (BSHDOZG)
186
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
180
0
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
Medalists
1. BRUNO PAŠA, Kondura Sisak
2. LUKA PAJNIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
3. TARIK MAJDANČIĆ, KK SISAK
3. KARLO BJELOVUK, BUSHIDO