Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. Međunarodni Karate "Grobničan Kup"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Mlađi seniori
KUMITE-Mlađe seniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Veterani
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenici
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. - ekipno (B6)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
78
0
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
418
0
MATIJA TOT (NEVERA)
78
0
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
144
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
388
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
78
0
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
418
MATIJA TOT (NEVERA)
99
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
144
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
14
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
379
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
378
0
JAKOV PIŠKUR (VOL2013)
411
BORNA ĐEČAJ (NEVERA)
419
KARLO SIGEL (NEVERA)
224
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
388
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
418
0
MATIJA TOT (NEVERA)
144
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
14
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
379
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
411
0
BORNA ĐEČAJ (NEVERA)
419
0
KARLO SIGEL (NEVERA)
224
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
388
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
144
0
ROKO RONČEVIĆ (ŠI 1066)
379
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
224
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
388
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
224
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
419
KARLO SIGEL (NEVERA)
379
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
419
0
KARLO SIGEL (NEVERA)
Medalists
1. IVAN ZELJKO, TUŠKANAC
2. TARIS BEGANOVIĆ, REGENERACIJA
3. ROKO RONČEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. EMAN PURIĆ, REGENERACIJA