Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. Međunarodni Karate "Grobničan Kup"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Mlađi seniori
KUMITE-Mlađe seniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Veterani
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenici
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (D3)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (D4)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (D5)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (D6)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (D7)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)
199
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
511
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
199
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
296
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
199
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
384
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
511
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
296
LOVRO MASLOV (KK IPON)
131
ALVISE TONIOLO (TARGET)
448
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
287
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
154
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
409
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
384
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
511
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
296
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
131
0
ALVISE TONIOLO (TARGET)
448
0
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
287
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
154
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
409
0
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
384
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
296
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
448
0
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
154
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
384
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
154
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
409
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
448
0
ROKO CIRNSKI (SAMOBOR)
409
0
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
Medalists
1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA
2. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
3. ROKO CIRNSKI, SAMOBOR