Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
DELTA CUP 2015.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
KATA-Veteranke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (E1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (E2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (E3)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (E4)
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (E5)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (E6)
Kumite - Učenici 10,11 g. - ekipno 2+1 (E7)
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (E1)
151
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
151
0
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
557
0
LEON MICEK (GLOBUS)
557
LEON MICEK (GLOBUS)
391
STEFAN VUČINOVIĆ (KASTAV)
151
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
201
MATEO ILIŠINOVIĆ (9 ZMAJ )
44
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
329
0
NINO DONADIĆ (TAD )
133
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
99
DINO ŠARIĆ (FINIDA)
475
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
557
0
LEON MICEK (GLOBUS)
391
0
STEFAN VUČINOVIĆ (KASTAV)
151
0
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
201
0
MATEO ILIŠINOVIĆ (9 ZMAJ )
329
0
NINO DONADIĆ (TAD )
133
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
99
0
DINO ŠARIĆ (FINIDA)
475
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
557
0
LEON MICEK (GLOBUS)
201
0
MATEO ILIŠINOVIĆ (9 ZMAJ )
329
0
NINO DONADIĆ (TAD )
99
0
DINO ŠARIĆ (FINIDA)
201
0
MATEO ILIŠINOVIĆ (9 ZMAJ )
329
0
NINO DONADIĆ (TAD )
133
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
44
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
99
0
DINO ŠARIĆ (FINIDA)
44
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
Medalists
1. NINO DONADIĆ, TAD RIJEKA
2. MATEO ILIŠINOVIĆ, 9. ZMAJ RIJEKA
3. LEON MICEK, GLOBUS Čakovec
3. NIKOLA TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec