Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Eurocup Istria 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Ml. seniori (U21)
KUMITE-Seniori
KUMITE-Veterani
KUMITE-Seniorke
KATA-Muški
KATA-Ženski
KATA-Muški tim
KATA-Ženski tim
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Cicibanke (6 g.) (AC2)
Kata - Cicibanke (7 g.) (AC4)
Kata - Mlađe učenice (7, 8. i 9. KYU) (AN2)
Kata - Mlađe učenice (A2)
Kata - Učenice (6, 7. i 8. KYU) (BN2)
Kata - Učenice (B2)
Kata - Mlađekadetkinje (C2)
Kata - Kadetkinje (D2)
Kata - Juniorke (E2)
Kata - Seniorke (F2)
Kata - Veteranke (F4)
Kata - Kadetkinje (D2)
129
0
COSTANZA FIONOTTI (FORZA)
186
0
DOROTEA PRVONOŽEC (OMEGA)
129
0
COSTANZA FIONOTTI (FORZA)
205
0
ANASTASIJA MRŠIĆ (SKA-BN)
274
0
NADINE NEUMEISTER (1909196)
186
0
DOROTEA PRVONOŽEC (OMEGA)
103
0
PIA CESAR (VELENJE)
129
0
COSTANZA FIONOTTI (FORZA)
174
0
NADINE KRÄMER (ZTR)
204
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
205
ANASTASIJA MRŠIĆ (SKA-BN)
448
0
MICHELLE ROZANKOVIC (1909196)
202
0
SARA BRMBOTA (RAB-ENP)
315
PAOLA VALENTA (NOVIGRA)
176
0
VERENA KÖFINGER (ZTR)
108
0
PAULA JUG (OMEGA)
131
DOMITILLA DI BELLA (FORZA)
186
0
DOROTEA PRVONOŽEC (OMEGA)
103
0
PIA CESAR (VELENJE)
174
0
NADINE KRÄMER (ZTR)
205
0
ANASTASIJA MRŠIĆ (SKA-BN)
202
0
SARA BRMBOTA (RAB-ENP)
315
0
PAOLA VALENTA (NOVIGRA)
176
0
VERENA KÖFINGER (ZTR)
131
0
DOMITILLA DI BELLA (FORZA)
103
0
PIA CESAR (VELENJE)
205
0
ANASTASIJA MRŠIĆ (SKA-BN)
315
0
PAOLA VALENTA (NOVIGRA)
176
0
VERENA KÖFINGER (ZTR)
103
0
PIA CESAR (VELENJE)
176
0
VERENA KÖFINGER (ZTR)
131
0
DOMITILLA DI BELLA (FORZA)
108
0
PAULA JUG (OMEGA)
315
0
PAOLA VALENTA (NOVIGRA)
108
0
PAULA JUG (OMEGA)
Medalists
1. VERENA KÖFINGER, Zen Tai Ryu Hak St. Poelten
2. PIA CESAR, VELENJE
3. COSTANZA FIONOTTI, A.S.D. KARATE DO NOVENTA
3. PAULA JUG, OMEGA