Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18. Karate Darfest
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadeti (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KATA-Cicibani (U8)
KATA-Cicibanke (U8)
KATA-Mlađi učenici (U10)
KATA-Mlađe učenice (U10)
KATA-Učenici (U12)
KATA-Učenice (U12)
KATA-Mlađi kadeti (U14)
KATA-Mlađe kadetkinje (U14)
KATA-Kadeti (U16)
KATA-Kadetkinje (U16)
KATA-Juniori (U18)
KATA-Juniorke (U18)
KATA-Mlađi seniori (U21)
KATA-Mlađe seniorke (U21)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici (U12) -30
Kumite - Učenici (U12) -34
Kumite - Učenici (U12) -38
Kumite - Učenici (U12) -42
Kumite - Učenici (U12) -46
Kumite - Učenici (U12) +46
Kumite - Učenici (U12) +46
213
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
175
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
175
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
206
0
FILIP NAĐAKOVIĆ (VIROVTC)
213
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
299
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
175
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
206
FILIP NAĐAKOVIĆ (VIROVTC)
505
ADRIAN BUINAC (ICTUS)
31
ANDRO DESPOT (KA 1969)
386
GABRIJEL KOLIĆ (333CR)
323
FRAN ŽAGROVIĆ (VGORICA)
535
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
299
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
175
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
206
0
FILIP NAĐAKOVIĆ (VIROVTC)
505
0
ADRIAN BUINAC (ICTUS)
31
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
386
0
GABRIJEL KOLIĆ (333CR)
323
0
FRAN ŽAGROVIĆ (VGORICA)
535
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
299
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
206
0
FILIP NAĐAKOVIĆ (VIROVTC)
31
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
535
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
299
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
535
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
323
FRAN ŽAGROVIĆ (VGORICA)
31
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
323
0
FRAN ŽAGROVIĆ (VGORICA)
Medalists
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. DOMAGOJ KESAK, ĐURĐEVAC
3. LUKA ŽGELA, Max Ivankovo
3. ANDRO DESPOT, Karlovac 1969