Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
18. Karate Darfest
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadeti (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KATA-Cicibani (U8)
KATA-Cicibanke (U8)
KATA-Mlađi učenici (U10)
KATA-Mlađe učenice (U10)
KATA-Učenici (U12)
KATA-Učenice (U12)
KATA-Mlađi kadeti (U14)
KATA-Mlađe kadetkinje (U14)
KATA-Kadeti (U16)
KATA-Kadetkinje (U16)
KATA-Juniori (U18)
KATA-Juniorke (U18)
KATA-Mlađi seniori (U21)
KATA-Mlađe seniorke (U21)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici (U12) -30
Kumite - Učenici (U12) -34
Kumite - Učenici (U12) -38
Kumite - Učenici (U12) -42
Kumite - Učenici (U12) -46
Kumite - Učenici (U12) +46
Kumite - Učenici (U12) +46
213
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
175
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
175
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
206
0
FILIP NAĐAKOVIĆ (VIROVTC)
213
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
299
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
175
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
206
FILIP NAĐAKOVIĆ (VIROVTC)
505
ADRIAN BUINAC (ICTUS)
31
ANDRO DESPOT (KA 1969)
386
GABRIJEL KOLIĆ (333CR)
323
FRAN ŽAGROVIĆ (VGORICA)
535
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
299
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
175
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
206
0
FILIP NAĐAKOVIĆ (VIROVTC)
505
0
ADRIAN BUINAC (ICTUS)
31
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
386
0
GABRIJEL KOLIĆ (333CR)
323
0
FRAN ŽAGROVIĆ (VGORICA)
535
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
299
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
206
0
FILIP NAĐAKOVIĆ (VIROVTC)
31
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
535
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
299
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
535
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
323
FRAN ŽAGROVIĆ (VGORICA)
31
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
323
0
FRAN ŽAGROVIĆ (VGORICA)
Osvajači medalja
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. DOMAGOJ KESAK, ĐURĐEVAC
3. LUKA ŽGELA, Max Ivankovo
3. ANDRO DESPOT, Karlovac 1969