Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. Međunarodni Karate "Grobničan Kup"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Mlađi seniori
KUMITE-Mlađe seniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Veterani
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenici
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (D3)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (D4)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (D5)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (D6)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (D7)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
128
0
ALESSANDRO CASARIN (TARGET)
319
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
128
0
ALESSANDRO CASARIN (TARGET)
214
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
128
0
ALESSANDRO CASARIN (TARGET)
206
0
FRAN HOST (KASTAV)
319
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
92
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
571
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
300
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
214
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
32
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
324
0
DARIAN BELIĆ (SENSEI)
525
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
243
MARINO KRZNARIĆ (KONDURA)
237
0
FILIP LONČAR (ZAMET)
215
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
206
0
FRAN HOST (KASTAV)
319
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
300
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
214
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
32
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
525
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
243
0
MARINO KRZNARIĆ (KONDURA)
237
0
FILIP LONČAR (ZAMET)
206
0
FRAN HOST (KASTAV)
214
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
525
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
237
0
FILIP LONČAR (ZAMET)
206
0
FRAN HOST (KASTAV)
525
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
32
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
324
0
DARIAN BELIĆ (SENSEI)
237
0
FILIP LONČAR (ZAMET)
32
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
Medalists
1. NIKO MAROVIĆ, ĐURĐEVAC
2. FRAN HOST, Kastav
3. ALESSANDRO CASARIN, SPORT TARGET GERMINAL
3. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA